تیم کارشناسی: تیم آفیسا، در چند حوزه گرد هم آمده است تا کسب و کارها را همراهی کند و باری از دوش مدیران و صاحبان کسب و کار برداشته باشد و اطمینان خاطر ایشان را در مسائل مهمی چون دفاتر کسب و کار و املاک مربوط به آن فراهم آورد. ترکیب کارشناسان ملکی، حقوقی، کارآفرینی و فنی کمک میکند تا یک دفتر کسب و کار با آن همه ابعاد گوناگون، آسوده تر و مطمئن تر خرید و فروش شود و در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

حوزه تخصصی: تیم آفیسا با مجموعه ای از کارشناسان خبره در حوزه های یاد شده، با تمرکز بر دفاتر کاری دغدغه های کارآفرینان و صاحبان کسب وکار را مد نظر قرار میدهد و جدا از بررسی ملک مورد نظر، ظرفیت کسب و کاری ملک را هم مد نظر قرار میدهد و به مخاطبین این امکان را میدهد تا سریع و  با خیال راحت برای توسعه کسب و کار خویش تیم آفیسا را در کنار خود داشته باشد. همچنین خدمات مربوط به دفاتر کاری با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان، در اختیار مشتریان کسب و کار قرار خواهد گرفت.

سرعت و اطمینان: همانگونه که یاد شد، به دلیلی دیتا بیس بزرگ، شبکه های اجتماعی و تیم کنشگرای آفیسا و نیز تخصص بر روی داده های دفاتر کاری، املاک این حوزه با سرعت مناسب و اطمینان از قیمت، ویژگیها و ساختار ملک خرید و فروش  و یا اجاره و رهن میروند که برای خریدار، فروشنده و متقاضیان املاک در اولویت خواهد بود.

کاهش هزینه: هزینه های خرید و فروش و  خدمات در آفیسا به مراتب برای متقاضیان جذاب خواهد بود. اولین مطلوبیت استفاده از دیتا بیس کارشناسی شده املاک است که برای هر کدام هزینه های مستقیم و غیر مستقیمی را به صورت رایگان برای کاربر پوشش میدهد. و قسمت دوم عقد قرار داد است. قراردادهایی که در دفاتر آفیسا بسته میشود، نسبت به استاندارد اتحادیه املاک تا 50درصد تخفیف را شامل میشود که مبلغ قابل توجهی را شامل میشود. همچنین خدمات مشاوره که به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت .